• Wpisów:259
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:114 dni temu
  • Licznik odwiedzin:36 180 / 2286 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Bóg jest wspaniały. Nie pozwolił byśmy topili się w grzechu i problemach ale uczynił wszystko by nas uratować. Pomimo tego, że nie zasłużyliśmy sobie na to ,to On tak nas ukochał ,że wykupił nas z grzechów.

Dziś to od naszej decyzji zależy czy podążymy za Jezusem Chrystusem i będziemy zbawieni.

Błogosławię i pozdrawiam
Jak zawsze czekam na wiadomości od Was

Kefas <><
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Błogosławię i pozdrawiam

Pamiętajcie, jeśli są jakieś pytania, kłopoty lub chcecie po prostu pogadać to piszcie na skrzynkę.
Będziemy się też modlić o Wasze problemy

Kefas <><
 

 
" Bądźcie trzewi, czuwajcie!. Przeciwnik wasz, diabeł chodzi w około jak lew ryczący szukając kogo by pochłonąć!" /I List Piotra 5;8/

"Syn Boży objawił się po to, aby zniszczyć dzieła diabła" /I List Jana 3;8/

"Przeto poddajcie się Bogu a przeciwstawcie się diabłu a ucieknie od was" / List Jakuba 4;7/

JEZUS ZWYCIĘŻYŁ!!!

Pozdrawiam i błogosławię w imieniu Jezusa Chrystusa

Kefas <><
 

 
 

 
" KU CHWALE BOGA OJCA , JEZUS CHRYSTUS JEST PANEM"
/ List do Filipian 2;11 /.

Błogosławię i pozdrawiam

Kefas <><
 

 
"Całę Pismo przez Boga jest natchnione i pożyteczne do nauki i do wykrywania błędów" - II Tymoteusza 3;16

Kochani jeśli chrześcijanin czegoś nie wie, jest nie pewny jakiejś sprawy. Nie potrafi rozeznać co jest właściwe a co nie to wtedy musi zdać się na Boga który sam zaświadczył, że Biblia jest pożyteczna to tego by znaleźć w niej wskazówki jak żyć by podobać się Bogu i jak pełnić Jego wolę oraz można znaleźć szereg odpowiedzi na nurtujące pytania.

Nie inspirujmy się ludźmi ale Bogiem. Jeśli człowiek naucza z godnie ze Słowem Bożym to Chwała Panu! Ale jeśli mam wybór bo człowiek głosi coś co nie ma poparcia w Słowie Bożym to najzwyczajniej w świecie tego nie przyjmuję i odcinam się od tego!

Błogosławię Was i pozdrawiam bardzo serdecznie. Życzę Wam Kochani aby każdy z Was mógł odnaleźć wspaniałą społeczność z Dobrym Ojcem oraz by każdy mógł żyć według Słowa Bożego

Kefas <><
 

 
Jezus na krzyżu przed śmiercią rzekł: "Wykonało się!"

Kochani! Wszystko co potrzebne nam do osiągnięcia zbawienia dokonało się na krzyżu golgoty!

Jezus zwyciężył wszelki grzech i wszelką chorobę oraz pokonał śmierć!! To oznacza że tylko jedna decyzja człowieka oddziela Go od życia w Bożej mocy i łasce.

Gdy człowiek wyzna Jezusa Chrystusa swoim Panem i Zbawicielem i uwierzy w swoim sercu, będzie zbawiony. Ludzie którzy nigdy nie odważyli się powiedzieć "tak" Jezusowi, ciągle narzekają. Nie podoba się rząd, zarobki, sytuacja w rodzinie i na świecie a ewentualne ponadnaturalne Boże dzieła próbują pojąć swoim ograniczonym ludzkim rozumem. Gdy to im nie wychodzi są jeszcze bardziej zdenerwowani lub z irytowani.

Jednak gdy człowiek zaprosi Jezusa do swojego serca i pozwoli by Ten stał się Panem jego życia wtedy taki człowiek ( gdy stara się żyć według Boga ), żyje codziennym kontaktem z Panem. Pyta a Bóg odpowiada. Prosi a Bóg daje. Radzi się a Bóg doradza. Cała masa ludzi codziennie budzi się i idzie spać nie widząc w swoim życiu prawdziwego celu.

Ale jest coś więcej... Jest życie wieczne u boku kochającego Ojca i wspaniałego Boga.
Pan zrobił wszystko.
Po pierwsze oznajmił ludziom prawo " Karą za grzech jest śmierć". Po drugie ofiarował swego Syna, Jezusa Chrystusa aby odkupić nas z naszych win.
To co musi zrobić człowiek to musi przyznać się , że jest grzeszny i że zasługuje zgodnie z prawem na karę. Ale gdy uwierzy ten człowiek i zaprosi Jezusa do swego serca to nie musi obawiać się kary bo stanie w autorytecie Jezusa którego krew zmazuje wszelki grzech. Jak mówi Biblia: " Sprawiedliwy z wiary żyć będzie. Nie z uczynków aby się kto nie chlubił".

Kochani możecie myśleć każdy co chce na ten temat ale ja wiem jedno. Boże Słowo należy zawsze stawiać ponad słowem człowieka bez względu na to kto je wypowiada. Bóg dał prawo a gdy człowiek zawalił sprawę to Bóg dał pomoc i rozwiązanie.

Teraz decyzja należy do Ciebie. Możesz żyć w Bożej mocy! Możesz oglądać znaki i cuda! Możesz czuć Bożą bliskość i opiekę i co najważniejsze możesz mieć pewność zbawienia gdy uczynisz Jezusa Panem swego życia i faktycznym Zbawicielem i Odkupicielem!
Wykonało się! - Jezus Chrystus
  • awatar Kefas84: @Towarzysz Sekretarz: Według Bożego Słowa - jedynej nieomylnej Księgi człowiek NIGDY sam z siebie nie zasłużyłby na zbawienie, Dlatego jedyne co musi zrobić (oczywiście szczerze w swoim sercu) to uwierzyć że Jezus Jest Panem i Zbawicielem i poddać się pod Jego prowadzenie. Tylko wtedy człowiek może mieć udział w Nowym Przymierzu bo gdy uzna Jezusa Zbawicielem wtedy święta krew Jezusa oczyszcza go z wszelkiego brudu.
  • awatar Kefas84: @Towarzysz Sekretarz: zgadza się i dopiero wtedy gdy człowiek taki nie ma siły i wie że wyczerpał wszystkie możliwości, przychodzi Bóg i pokazuje swoją moc i miłosierdzie gdy wyciąga tego człowieka z bagna :) Znam ludzi którzy w więzieniu oddali życie Jezusowi bo właśnie doszli do punktu gdzie jako ludzie już nic więcej nie potrafili uczynić. Wtedy dopiero wkroczył Bóg i im pomógł. Do pójścia za Jezusem nie trzeba siły ale wiary. Mamy wolną wolę i od naszych decyzji zależy gdzie pójdziemy po fizycznej śmierci. Tak jak kochałem Julię i moją decyzją było związać się z nią na zawsze poprzez małżeństwo tak samo człowiek kiedy nie widzi dla siebie nadziei to tym bardziej może dostrzec wyciągnięta Bożą, pomocną dłoń. Jedyne co trzeba zrobić to się jej uchwycić i ufać Bożemu Słowu :)
  • awatar Towarzysz Sekretarz: My robin powazny blad jesli postrzegamy chrzescijanstwo jako "staranie sie" Bo wychodzi na to ze czlowiek musi cos zrobie, wysilic sie, lub cos w tym style. To nie do konca odpowiada prawdzie. Bo jakis znak przekona kogos kto nie wierzy? Co z ludzmi zdemoralizowanymi i przestepcami? Oni nie moja sily by sie starac a juz napewno wyznawac.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
"Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa." List do Galacjan 5; 22-23.

Kochani dbajmy o to by Chrystusa było w nas coraz więcej a nasze "ja" by się zmniejszało. Poddawajmy każdy dzień pod prowadzenie Ducha Świętego byśmy mogli wydawać dobre owoce.

Tak jak owocem miłości dwojga ludzi jest ich wzajemny szacunek do siebie oraz możliwość polegania na sobie na wzajem, tak też owoce Ducha pokazują jak blisko jesteśmy Dobrego Boga, jak bardzo Go kochamy oraz jak bardzo jesteśmy zdeterminowani by żyć według Bożego Słowa.

W cytowanym powyżej fragmencie z Listu do Galacjan,(na końcu tego fragmentu) podana jest ważna informacja. Ci którzy, dołożą starań by być prowadzonymi przed Ducha Świętego i będą wydawać dobre owoce "przeciw takim nie ma Prawa".

To znaczy, że na każdego kto oddał swoje życie Bogu i uczynił Jezusa Chrystusa swoim Zbawicielem i odkupicielem oraz pozwala codziennie prowadzić się Duchowi Świętemu, Bóg patrzy przez pryzmat krwi Baranka Bożego. Krew Jezusa Chrystusa ma moc zmazać wszelką winę w związku z czym człowiek taki nie będzie sądzony. Ale ten kto sercem nie uwierzył w Jezusa i nie poddał się Duchowi Świętemu będzie sądzony przez Boga według Prawa czyli według własnych uczynków i praw zawartych w Starym Testamencie a nie jest to komfortowa sytuacja dla człowieka, ponieważ JEDYNYM człowiekiem któremu udało się w pełni wykonać Prawo był Jezus Chrystus. Każdy człowiek przed Nim i każdy po Nim poległ na Prawie bo nie ma drugiego takiego co byłby bez grzechu. Po to właśnie Jezus za nas umarł byśmy mieli oczyszczenie i usprawiedliwienie w świętej krwi Baranka Bożego.

Owoce Ducha ukazują prawdziwą więź i relację człowieka z Bogiem.

Obyśmy wszyscy wydawali najświeższe i najlepsze owoce

Błogosławię Was i pozdrawiam w imieniu Pana naszego Jezusa Chrystusa

Kefas <><


 

 
"Ufajcie! Ja zwyciężyłem świat"

Te słowa powiedział Jezus po zmartwychwstaniu. Osoba która pragnie swoim sercem być blisko Boga nie musi się niczego obawiać gdyż Baranek Boży zwyciężył świat czyli począwszy od duchowej rzeczywistości a kończywszy na cielesności Jezus jest zwycięzcą. On zwyciężył, grzech, bojaźń ,stany lękowe, opętania, próby samobójcze, zdołowanie, wszystkie fizyczne choroby oraz inne problemy.
To co człowiek musi zrobić by uczestniczyć w tym zwycięstwie to powierzyć swoje życie Jezusowi Chrystusowi, Zaufać Mu z całego swojego serca i stać się Bożym dzieckiem. Problemy nagle nie znikną ale zaczną być rozwiązywane przed Dbrego Ojca w cudowny i często ponadnaturalny sposób.

Bóg jest DOBRY
Pozdrawiam Kefas <><
 

 
"Cóż może mi uczynić człowiek ,gdy mój Pan postawił mnie w światłości swej?
Cóż może mi uczynić człowiek, gdy mój Pan obdarzył życiem duszę ma i od upadku chroni mnie?

Tobie Boże spełnię śluby swe! Tobie Panie zawsze dziękować będę!

Ja wiem ,że Bóg ze mną jest. Bóg którego Słowo wysławiać będę wciąż. Jemu ufam nie lękam się. Bogu którego Słowo wysławiać będę wciąż"

Śliczna i prawdziwa pieśń o tym co każde Boże dziecko powinno odczuwać względem Dobrego Ojca.

Chwała Dobremu Bogu!

Błogosławię Was w imieniu Jezusa i serdecznie pozdrawiam

Kefas <><
 

sprawaboga
 
marzencia2013blw
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 Serdecznie pozdrawiam i błogosławię w imieniu Pana, Jezusa Chrystusa

Kefas <><
  • awatar Oblubienica_Boga: bo wiara góry przenosi..Warto o tym pamiętać ;) Zaufaj Panu a na wieki będziesz żyć' piękne słowa..bez Boga jesteśmy wyncieniowanymi rysami człowieka...Tylko Bóg nadaje koloru i rozpala serce.;p Kochaj...nic więcej ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

sprawaboga
 
letitrain
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Wakacje to czas urlopu, wypoczynku, wyjazdów i zabawy. Pamiętajmy jednak o Dobrym Bogu dzięki któremu nasze wakacje mogą być jeszcze bardziej udane Nie czyńmy niczego w wakacyjnym uniesieniu czego później miałoby się żałować.
Jezus powiedział : "Chodźcie do mnie wszyscy zapracowani i zmęczeni a dam wam odpocznienie".
Tylko w Jezusie Chrystusie mamy prawdziwy i pełny wypoczynek gdyż możemy postrzegać wszystko przez piękno Bożego stworzenia oraz przez cudowną relację z naszym wspaniałym i kochanym Ojcem

Życzę Wam spokojnych i błogosławionych wakacji, oraz dostrzegania i doceniania piękna stworzenia, jakie dzięki Bogu nas otacza

Pozdrawiam i błogosławię Was w imieniu Pana, Jezusa Chrystusa.
Kefas <><
 

 
Urlop w górach Dobry Bóg każdego dnia okazuje swoją dobroć i miłość.

Chwała Mu i cześć!

Pozdrawiam i błogosławię Was

Kefas <><
 

 
Kilka dni temu zaczął boleć mnie ząb. Właściwie kilka zębów. Prawdopodobnie miałem uszkodzone szkliwo. Cóż więc mogłem zrobić? Zacząłem się modlić. Nie pierwszy raz Bóg w cudowny sposób odpowiadał na moją modlitwę. Jednakże Bóg nie działa szablonowo. On działa jak chce i kiedy chce w swoim wielkim miłosierdziu. Gdy się tak modliłem poczułem w duchu:
" A co jeśli chcę cię uzdrowić poprzez Twoją żonę? Chcę cię uzdrowić poprzez Julię".
Nie wiele się więc zastanawiając poprosiłem Julię by się o mnie pomodliła.
Julia położyła rękę na chore, bolące miejsce i zaczęła prosić Boga w imieniu Jezusa Chrystusa by mnie uzdrowił.
Gdy skończyła ból całkowicie minął!!!

Bóg jest dobry! Mamy wspaniałego Tatę w niebie który jest bogaty w dary i obfitości dla nas.

Chwała Bogu żywemu, Jahwe Rafa (Rafa - uzdrowiciel).
Chwała Synowi Bożemu Jezusowi Chrystusowi.
Chwała Duchowi Świętemu.

Amen

Pozdrawiam Kefas <>< 

 


Bóg jest DOBRY i według bogactwa swojej chwały obdarza nas codziennie w cudowne rzeczy

Błogosławię i pozdrawiam

Kefas <><